O projekte

V núdzi nájdeš človeka

Hovorí sa, že “v núdzi nájdeš človeka”, ale taktiež, že “žiaden človek nedokáže pomôcť človeku, ako dokáže pomôcť len človek človeku”. Preto ukážme, že aj my sme ľudia, ktorí sa v časoch krízy dokážu spojiť a vzájomne si pomôcť.

Čelíme ťažkým časom

Slovensko v súčasnosti čelí ťažkým časom spôsobeným pandémiou koronavírusu SARS-CoV-2, ktorý už stihol zasiahnuť celý svet. Mimoriadna vládna situácia, ale aj všeobecný strach z nákazy nás zastihol nepripravených, a tak sa mnohí ľudia ocitli v ťažkej životnej situácii, v ktorej si sami nedokážu pomôcť.

Prísne karanténne opatrenia

spôsobili, že ľudia ostali zo dňa na deň bez práce, finančnej podpory alebo možnosti nákupu základných potravín. Chýbajú rúška, ochranné obleky a mnoho inej materiálnej pomoci. Áno, situácia je vážna, ale práve krízu aká je táto, môžeme odvrátiť ľudskosťou, vzájomnou pomocou a spoluprácou.

Pomôžme si vzájomne

Niekto potrebuje finančnú pomoc, niekto materiálnu alebo odbornú pomoc a niekto len potrebuje nakúpiť v obchode. “Vzájomne.sk” združuje všetkých ľudí v núdzi vo vašom okolí, a to bez ohľadu na ich problém, pretože na druhej strane vždy stoja ľudia, ktorí sú ochotní pomôcť. Slovensko aj vďaka vám ostáva VZÁJOMNE silné!

Kto sme a prečo sme vytvorili vzajomne.sk

Sme marketingová agentúra Elite Solutions. Bežne tvoríme stratégie, nápady, kampane, natáčame videá, staráme sa o sociálne siete klientov. Tak ako mnoho ľudí vo všetkých sektoroch, aj nás pandémia koronavírusu SARS-CoV-2 zasiahla. Nikdy sme neboli lahostajní k svojmu okoliu, ľuďom ani Slovensku. A preto sme sa rozhodli pomôcť a využiť naše znalosti. Veríme, že spoločnými silami sa dá zvládnuť aj tá najhoršia kríza. A práve preto vznikol portál vzájomnej pomoci pre kohokoľvek a kdekoľvek. Cieľom projektu je spojiť ľudí, ktorí v ťažkej situácii hľadajú pomoc alebo ju naopak vedia poskytnúť.

Pomôžte nám šíriť myšlienku vzajomne.sk

Pomôžte nám šíriť myšlienku projektu vzajomne.sk. Zdieľajte web na sociálnych sieťach, alebo o ňom dajte vedieť svojim známym či ľudom, ktorí potrebujú pomoc. Ďakujeme!

Zdieľať